Kontakt

Zakład Elektronicznej
Techniki Obliczeniowej
w Katowicach Spółka z o.o.

ul. Owocowa 1, 40-158 Katowice

tel. +48 32 3589 100

fax +48 32 3589 277, +48 32 2537 200

e-mail sekretariat@zetoinnovations.pl

+ Sekretariat Zarządu

Sekretariat Prezesa
tel. +48 32 3589 286
fax +48 32 3589 277
e-mail sekretariat@zetoinnovations.pl

Sekretariat Wiceprezesa
tel. +48 32 3589 272
fax +48 32 2537 200​
e-mail sekretariat@zetoinnovations.pl

+ Dział marketingu

tel. +48 32 3589 383
marketing@zetokatowice.pl

+ Chmura biznesowa

Rafał Hanzel
+48 32 3589 246
rafal.hanzel@zetoinnovations.pl

+ Mainframe development

Jarosław Stanclik
+48 32 3589 359
jaroslaw.stanclik@zetoinnovations.pl

+ Zdalna administracja bazami danych

Dariusz Sznura
+48 32 3589 306
dariusz.sznura@zetoinnovations.pl

Aneta Peroń
32 3589 269
32 3589 277
aneta.peron@zetoinnovations.pl

Marek Włodarczyk
+48 32 3589 275
marek.wlodarczyk@zetoinnovations.pl

Dział systemów
+48 32 3589 359

Aneta Peroń
+48 32 3589 269
aneta.peron@zetoinnovations.pl

Iwona Tarnawska
+48 32 3589 375
iwona.tarnawska@zetoinnovations.pl

Sylwia Nowara
+48 32 3589 205
sylwia.nowara@zetoinnovations.pl

Aleksandra Sitek
+48 32 3589 175
aleksandra.sitek@zetoinnovations.pl

Dariusz Sznura
+48 32 3589 306
dariusz.sznura@zetoinnovations.pl

Jarosław Stanclik
+48 32 3589 359
jaroslaw.stanclik@zetoinnovations.pl

Rafał Hanzel
+48 32 3589 246
rafal.hanzel@zetoinnovations.pl

Andrzej Łomiński
+48 32 3589 343
Lominski.A@zetokatowice.pl

Mirosław Nowak
+48 32 3589 264
miroslaw.nowak@zetoinnovations.pl

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Ważne: strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych w plikach cookies m.in. w celach statystycznych oraz w celu dopasowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. W programie służącym do obsługi internetu możesz zmienić ustawienia dotyczące akceptowania plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji, wraz ze wskazówkami dotyczącymi zmiany ustawień, można znaleźć w Polityce cookies

Zamknij